5 GÜNLÜK AZERBAYCAN TURU

4 GECE 5 GÜNLÜK ROMA TURU
1.GÜN
Bakü Havalimanı'na varış. Otele transfer edilecek ve serbest zaman verilecektir.
2.GÜN
Otelde kahvaltı yapılacaktır. Bakü’nün anıtsal, tarihi ve mimari anıtları ziyaret edilecektir.
  • Maddar Aliyev Kültür Merkezi'nde Zaha Hadid tarafından tasarlanan fotograf durağı
  •  Bakü'nün “eski şehir” manzarasına bakıldığında: “Shirvashakhs sarayı”, “Giz Galasi”, Nizami caddesi, “Çeşme Meydanı”, Nizami Ganjavi anıtı.
  • “Çeşme Meydanı” Parkı'ndaki restoranlardan birinde öğle yemeği için serbest zaman tanınacaktır.
  • Daha sonra Yayla Parkından şehir ve Bakü Koyu panoraması izlenecektir.
3.GÜN
Alışveriş merkezleri turu olacaktır. İlk durağımız çocuklar için eğlence merkezi  olan “Megafun” la başlayacak alışveriş turu - “Gandjlik Alışveriş Merkezi”, “28 Alışveriş Merkezi”, “Park Bulvar” Alışveriş Merkezi, Lüks Alışveriş Merkezi “Port Baku” - burada bir çok tanınmış global markanın şubelerini bulabilirsiniz; yerel kuyumcu ve hediyelik eşya dükkanları ve yerel esnaf el sanatlarıyla küçük merkezi sokaklar; Seaside Bulvarı'nda akşam yürüyüşlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Başkentin renkli sokakları, Bakü'nün sayısız restoran, kafe, pub, şarap barları ve diğer mekanların davetkar tabelasıyla aydınlanır, sizi partiye katılmaya veya keyifli bir gastronomik akşamın tadını çıkarmaya davet edecek.
4.GÜN
Otelde kahvaltı yapılacak. Kalan zaman serbest zaman olarak değerlendirilecektir.
5.GÜN
Otelde kahvaltı yapılacak. Kalan zaman serbest zaman olarak değerlendirilecektir. Otelden havalimanına transfer sağlanacaktır.
 Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com