4 GÜNLÜK ROMA TURU

 1.GÜN
Roma Fiumicino Havaalanı geliş ve özel otobüsümüz ile Roma merkeze transfer Roma panoramik şehir turu yapılacaktır. Gezip görülecek yerler Aşk çeşmesi, İspanyol merdivenleri, Phanteon Navona meydanı, Vatikan San Pietro Bazilikasıdır. Ayrıca alışveriş ve yemek için serbest zaman tanınacak. Ardından otele dönüş transferi olacaktır.

2.GÜN
Otelde kahvaltımızın ardından Roma turumuza kaldığımız yerden devam edilecektir. Bugün gezilip görülecek yerler arasında Venedik meydanı, Campidoglio meydanı, Roma Forumu, Kolezyum gezilecekir. Roma camii’ne transfer edilecek ve hem cami ziyareti hem de isteyenler için namaz kılma zamanı tanınacaktır. Cami turunun ardından Roma merkeze dönüş sağlanacak ve serbest zaman tanınacaktır. Gala yemeği için otele transfer olacaktır.
Gala yemeği menüsü
  • Parmigiana
  • Mozzarella ve parmezan peynirli patlıcan oturtma
  • Pici cacio e pepe
  • Taze pici makarnası roma usulü kaşkaval peyniri ve karabiber sosunda
  • Levrek Fileto
  • Fırında levrek ve patates
  • Tiramisu
  • Alkolsüz kahveli ve yumurta kremalı bisküvili tatlı Soft Drink
  • Espresso Kahve, Meşrubat (Kişi başı 1 adet) ve su
3.GÜN
Napoli ve Pompei
Otelde kahvaltımızın ardından Napoli’ye haraket edilecektir. İlk durağımız Vezüv yanardağının eteklerindeki Pompei kazıları olacaktır. Yanardağın küllerinin altında kalan bu şehri tüm güzellikleri ile ziyaret ediyoruz. Pompei kazılarının ardından yemek molası ve Napoli merkeze geçilecektir burada gezilecek yerler; Plebiscito meydanı, San Carlo opera binası, Umberto galerisini gördükten sonra serbest zaman tanınacaktır. Pizza’nın en lezzetli olduğu bu şehirde hem yemek hem alış veriş molası vereceğiz. Turumuzun ardından Roma’ya otelimize dönüyoruz.
4.GÜN
Castel Gandolfo,Nemi,Outlet
Otelde kahvaltımızın ardından Papa’nın yazlık malikanesinin olduğu Albano sönmüş krater gölüne gidilecektir. Castel Gandolfo kasabasını gördükten sonra bir sonraki krater gölü kasabası olan Nemiye’ye geçilecektir. Burada orman çilekli tartları tattıktan ve doğa güzelliklerine doyduktan sonra İtalya’nın en büyük outletlerinden Castel Romano Outlet’e gideceğiz. Burada dilediğiniz gibi alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman tanınacaktır. Ardından Fiumicino havaalanına dönüş yolculuğuna başlanacaktır.Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com