Sağlık & Turizm

Sağlık & Turizm

Invite Sağlık Turizmi ekibi, sağlık problemleri için Türkiye’yi bizimle tercih etmiş olan kişilere güvenilir, hızlı ve uygun maliyetlerde en kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. Bununla birlikte Yuvam Sağlık Turizmi'ni tercih eden misafirlere havaalanı transfer hizmeti, otel rezervasyonları, tarihi ve kültürel gezileri, tedavi öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçları tarafımızdan titizlikle organize edilmektedir.

Invite ekibi, siz Türkiye’ye gelmeden önce ve ülkenize dönene kadar, sağlık ile ilgili tüm istek ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde kılavuzluk eder. Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en modern ve teknolojik alt yapıya sahip özel hastaneler ile size en iyi tedavi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.
 Invite Sağlık Türizm ekibi kişisel ve özel bilgilerinizi temel prensip olarak saklı tutarak, sizin ve ailenizin sağlık seyehati sırasında tüm ihtiyaçlarnza hızlı ve özenli bir şekilde yanıt verir.

Sizi ve ailenizi ülkenize her yönden mutlu yolculamak ve sizi Türkiye’de evinizdeymiş gibi hissettirmek için biz hazırız…Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com