4 GÜNLÜK BOSNA HERSEK TURU

BOSNA HERSEK
Saraybosna Havalimanı karşılama ve Sarajevo,Başçarşı
Konjic, Jablanica, Pocitelj, Blagaj ve Mostar
Travnik Jajce Turu
Saraybosna ve Vrelo Bosne doğal park

1.GÜN
Saraybosna Havalimanı karşılama ve Sarajevo,Başçarşı
Bosna Hersek havaalanında bizi bekleyen araçlarımıza binerek turumuza başlıyoruz. Hayat tüneli müzesi, öğle Yemeği, Alija İzetbegovic’in kabri ve Kovaci Şehitliği ziyareti Başçarşı, Sebilj ve Bakırcılar Çarşısı gezisi, Tarihi Morichan da Boşnak kahvesi, Genç Müslümanlar Vakfı, Gazi Hüsrev Begova Camii, Çeşme, Saat kulesi, ve Gazi Hüsrev Kurşunlu Medresesi, Bezistan osmanlı çarşısı, Ferhadiye caddesi, Osmanlı Aile yaşamını vurgulayan SVRZO’NUN EVİ, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu dönemine ait klasik avrupa mimarisi taşıyan tarihi binalar, İsa’nın kalbi Katedrali, sırp ortodoks kilisesi, Sönmeyen ateş, Marshalla tito caddesi, Ali Paşa Camii, Sarajevo Modern Sanat fakültesi tarihi binası, Avusturya-Macaristan Prensi Franz Ferdinand’ın suikaste uğradığı Latin köprüsü, Aşkenaz sinagogu, Miljacka nehri, Markala pazar yeri, At meydanı, Hünkar camii, Eski Belediye binası ve Vjecnıca kütüphane gezisi, meclis binası, Komünizm dönemine ait binalar, Tarihi Üniversite binaları gezisi ve sonrasında Serbest zaman, Akşam Yemeği ve otele transferimizi gerçekleştiriyoruz.

2.GÜN
Konjic, Jablanica, Pocitelj, Blagaj ve Mostar
Sabah 08:30 otelden hareket edilecektir. Türkiyedeki Safranbolu’nun bir benzeri olan konjıc şehri ve köprüsü, Şavaş gazisi olan yıkık minareli Vardacka Camii, Junuz causeva camii, Neretva nehri, Poçitelj Osmanlı köyü, Saat kulesi,Şişman İbrahim Paşa Camii,Gözetleme Kulesi,Tarihi poçitelj osmanı han’ı, Blagaj ve Buna nehri’nin lezzetli balığıyla Öğlen yemeği yenilecektir. Ardından Alperenler tekkesi, Mostar havaalnına gidilcek ve Mostar gezilecektir. Burada gezilecek yerler: Mostar’ın meşhur üzüm bağları, Mostar köprüsü, Eğik köprü, Koski Mehmet Paşha Camii ve seyir terası, Karagöz Bey Camii, Mostar Köprüsü Tara ve Halebija Gözetleme Kuleleri, Kujundzıluk eskı Pazar, Nasuh Aga Vucıjakovıc camii, Keyvan Kahya Camii, Yunus Emre enstitüsü tarihi binası, Tabaçica ( tabakçiya) Camii,Keyvan Bey hamamı ve sonrasında serbest zaman olacaktır. Sonrasında Saraybosnaya dönüş ve Jablanica’da akşam yemeği yenilecektir.

3.GÜN
Travnik Jajce Turu
Sabah 8:30 otelden hareket edilectir. Jajce pliva şelalesi, Esma Sultan camii, Jajce Kalesi, Mary kilisesi ve kulesi, Meryem ana kilisesi ve Aziz luka çan kulesi, Ayı kulesi, Jajce Plivsko gölü, İsteğe bağlı tekne turları yapılacaktır. Tarihi değirmenler, muhteşem göl manzarasında serbes zaman tanınacak ve doğanın keyfini istediğiniz kadar çıkartabileceksiniz. Ardından Vezirler Şehri Travnik’in meşhur Cevapi restorantında öğlen yemeği yenilecektir. Elçi İbrahim Paşa medresesi, Travnik kalesi, Lasva nehri, Plava Voda, lutfiya cafe, İvo andrıc müzesi, Alaca camii Kahvica, Lonçaritça, Varoş, Sumeçe mahalle mescidleri, Zuliç, Konator Camii, Şehid Selami yurda’nın Kabri, Travnik Saat Kulesi, Meşhur lütfiya da kahve eşliğinde boşnak ev baklavası yenilecektir.

4.GÜN
Saraybosna ve Vrelo Bosne doğal park
Sabah otelden ayrılış, Vrelo Bosne de doğal park ve sabah yürüyüşü yapılacaktır. Baş çarşı’da gezebilir ve gezerken hediyelik eşya alabilirsiniz bunun için serbest zaman tanınacaktır. Gezi sonrasında misafirlerimiz havaalanına transfer edilecektir.Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com