Uçak Bileti

Uçak Bileti

Invite turizm aracılığıyla uçak bileti aldığınızda hem yurt içindeki havayollarının ve yurt dışı havayollarının uçuşlarını öğrenebilirisiniz. En prestijli hava yolarının tamamının biletlierini invite turizm aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Uçak bileti satın alırken dilerseniz tek yön, isterseniz gidiş - dönüş uçak bileti sorgusu yapabilirsiniz. Nereden nereye gitmek istediğinizi, gidiş ve dönüş tarihlerinizi satış yapan personelimize söylediğinizde, tüm hava yollarını kıyaslayarak size uygun uçak biletlerini listeler. Bu sayede tüm uçak biletlerinin fiyatlarını ve saatlerini kıyaslayıp size en uygun bilet alternatifini seçebilirsiniz. Ayrıca hava yolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı ve birinci sınıf gibi bilet türlerini acentamız aracalığıyla temin edebilirsiniz.Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com