HILTON OTEL IZMIR

İzmir'de hizmet veren bu otel, Ege Denizi'nin ve tarihi Kadifekale'nin panoramik manzarasına sahip şık konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesiste ısıtmalı kapalı havuz, solaryum, buhar odası ve masaj salonları mevcuttur.

Hilton İzmir'in ferah odalarında düz ekran TV ve oturma alanları bulunmaktadır. Odaların bazıları deniz, bazıları da şehir ve dağ manzaralıdır.

Konuklar, İzmir Körfezi manzaralı Windows on the Bay restoranında geleneksel ve uluslararası lezzetlerden oluşan füzyon mutfağının tadını çıkarabilirler.

Hilton İzmir bünyesindeki spor salonunda kardiyo ekipmanları ve fitness etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.

İzmir'in merkezindeki otel, İzmir Enternasyonel Fuarı'na sadece 600 metre mesafededir. Çankaya Metro Durağı ise yalnızca 200 metre uzaklıktadır. 


Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com