HILTON OTEL BURSA

Modern ve klasik Osmanlı unsurlarıyla dekore edilmiş Hilton Bursa, şehir merkezine 4 km uzaklıkta yer alan 5 yıldızlı bir oteldir. Uludağ'ın karla kaplı tepelerine bakan otel, hamamlar, ısıtmalı kapalı havuz ve masaj odaları içeren son derece modern bir spa sunmaktadır. Tesisteki tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz. Bu çevre dostu otel, 2015 yılında Yeşil Yıldız belgesi ve 2016 yılında Lüks Sanat Oteli ödülünü almıştır.

Otelin 19. katında gerçek boyutlu yarış arabası simülatörleri yer almaktadır.

Otelden Güzelyalı İDO Feribot İskelesi'ne arabayla 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Otel, Uludağ'a arabayla 45 dakikalık mesafede ve Bursa Havalimanı'na 54 km uzaklıktadır. Özel otopark ücretsizdir. 


Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com