Havaalanı & Transfer

Havaalanı & Transfer

Invite turizmle 7 gün 24 saat istediğiniz adresten ve istediğiniz zamanda modern araç ve profesyonel şoförleriyle alarak; istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda uygun maliyete ve talebinize en uygun araçlarla transfer ihtiyaçlarını giderebilmek ve en iyi hizmeti vermek için hazırız. Misafirlerinizin size olan güveninin ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hizmetlerimizi hassasiyetle yerine getiriyoruz. Bizimle tur ve transferlerini gerçekleştirmiş binlerce memnun misafirimiz ve giderek artan portföyümüz işimize gösterdiğimiz hassasiyetin bir göstergesidir

Siz sadece işinize odaklanın , Biz sizin İstanbuldaki ulaşımınızı Konforlu Güvenli ve Ekonomik olarak sağlarız.

Siz İşyerinizde çalışırken ; İnvite turizm sizin misafirlerinizi yabancı dil bilen elemanlarıyla karşılar, Güvenli ve Konforlu bir yolculukla istediğiniz adrese ulaşmalarını sağlar.

Invite turizm size karşılama hizmetide sunmaktadır. Ayrıca isterseniz Yurt dışından gelen yabancı misafirlerinizi istanbul (Atatürk ve Sabiha Gökcen) havalimalarında, firmamızın yabancı dil bilen Karşılama elemanlarıyla karşılayalım, bagajlarına yardım ederek, transfer yapılacak konforlu araçlarımıza kadar eşlik edelim. Güler yüzlü deneyimli şöförlerimizle İstanbul’da ki gidecekleri adreslere güvenli ve konforlu bir şekilde götürelim....Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com