MOSAIC HOTEL

İstanbul'un merkezinde bulunan bu modern otel, Kapalıçarşı'ya ve Mısır Çarşısı'na 1 km mesafededir. Otelde kapalı havuz ve Türk hamamı içeren bir spa alanı ve spor salonu vardır.

Mosaic Hotel'in konuk odaları zevkli biçimde dekore edilmiş olup LCD TV, minibar ve özel banyo içermektedir. Bazı odalar balkonludur.

Mosaic'in eksiksiz spa alanında sauna ve solaryumdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, otelin spor salonunda kardiyovasküler aletlerle ve serbest ağırlıklarla egzersiz yapabilirsiniz.

Mosaic'de zengin açık büfe kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde ise restoranda açık büfe ve alakart seçeneklerin tadını çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında otelin terasında güneşlenebilirsiniz. Mosaic Hotel'de düzenli olarak canlı müzikli eğlenceler de organize edilmektedir.

Süleymaniye Camii Mozaik'e 800 metre mesafededir. Laleli Tramvay İstasyonu 350 metre ve şehrin diğer bölgelerine kolay erişim sunan Vezneciler Metro İstasyonu 80 metre ötededir. Atatürk Havaalanı 16 km uzaklıktadır.


Invite Tourism
Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onlara en iyi ve en lüks otel imkanı, uçak bileti ve tur imkanları sunan Invite Turizm,çalıştığı otel sayısı ve hizmet çeşitliliğiyle müşterilerine unutamayacakları tatiller ve deneyimler sunmaktadır. Ayrıca ek hizmetlerimizi de Invite bölümünden bulabilirsiniz.Siz de Invite Turizm'in ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilir ve tatilinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad.
Nar Apt. No:186/5
Osmanbey  - İstanbul
Tel : +90 2122346601
Faks : +90 2122346602
E-Posta : info@invitetourism.com